515-00-77-30

Działki ROD Gołdap
2 Działki ROD w Gołdapi

Zapraszamy do zakupu dwóch wyjątkowych działek ROD nr 66 i 67, usytuowanych na ogródkach działkowych "Przyszłość" w Gołdapi. Zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru.

TOPFOTO360.pl

Zobacz Wirtualny Spacer po działkach ROD nr 66 i 67

otwórz w osobnym oknie

Zapraszamy do zakupu dwóch wyjątkowych działek ROD nr 66 i 67, usytuowanych na ogródkach działkowych "Przyszłość" w Gołdapi.

Prezentujemy Państwu piękne działki rekreacyjne, dla których przygotowaliśmy wirtualny spacer oraz prezentację fotograficzną. Działki zostały zagospodarowane z dbałością o każdy detal, aby zapewnić właścicielom maksymalny komfort i satysfakcję z ich użytkowania. Dzięki wirtualnemu spacerowi będą mogli Państwo zdalnie zwiedzić każdy zakątek tych wyjątkowych miejsc.

Na działkach znajduje się mała altanka oraz wiele nasadzeń, które dodają uroku i zapewniają przyjemne, zielone otoczenie. Przestrzeń jest idealna do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu, z możliwością uprawy własnych warzyw i owoców. Działki są położone w malowniczej okolicy, co dodatkowo podkreśla ich atrakcyjność.

Cena: 30.000,00zł


Prezentacja Fotograficzna z Drona


Lokalizacja Nieruchomości


Inne Nieruchomości w Ofercie

Wirtualny Spacer po domku letniskowym

Wirtualny Spacer po domku letniskowym
Zapraszamy do Wirtualnego zwiedzania Domku Letniskowego w Gołdapi. Czeka na Was komfort, natura i spokój. Idealne miejsce na relaks!

Na sprzedaż dwie działki ROD Przyszłość w Gołdapi

Działki ROD na Sprzedaż w Gołdapi
Zapraszamy do zakupu dwóch wyjątkowych działek ROD nr 66 i 67, usytuowanych na ogródkach działkowych Przyszłość w Gołdapi. Zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru.

Luksusowy Apartament na Sprzedaż w Suwałkach

Apartament na Sprzedaż w Suwałkach
Przedstawiamy ekskluzywny apartament na sprzedaż zlokalizowany w Suwałkach przy ulicy Sikorskiego 26. Zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru przygotowanego specjalnie dla tej oferty.

Mieszkanie na Sprzedaż 350 tyś zł w Gołdapi

Mieszkanie na Sprzedaż w Gołdapi
Mieszkanie o powierzchni 60m2 znajduje się na Osiedlu Emilii Plater, składa się z 3 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki, WC i balkonu. Najlepsza lokalizacja w mieście. Cena sprzedaży wynosi 350 tysięcy złotych.

Zamów Rozmowę

Wycena Wirtualnego Spaceru

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie, aby omówić szczegóły i dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Jeśli preferujesz indywidualne podejście, skontaktuj się z nami, aby umówić spotkanie, podczas którego omówimy Twoje oczekiwania.

Wycena Wirtualnego Spaceru

Wirtyalny Spacer Kontakt z TOPFOTO360.pl
Oferta Spacerów Wirtualnych